برگزاری مجالس عروسی

یکی دیگر از خدمات حرفه ای تالار پذیرایی ارکیده بهشت زهرا تهران، برگزاری مجالس عروسی یا جشن عروسی می باشد. حتما پیش آمده اگر از بسیاری از شما عزیزان سوال پرسیده شود که یکی از بهترین روزهای زندگیتان چه روزی بوده است و بسیاری از شما در پاسخ روز ازدواجتان را به عنوان یکی از بهترین روزهای زندگیتان خواهید گفت. پس انتخاب بهترین مکان برای بهترین روز زندگیتان بسیار حائز اهمیت می باشد.

عوامل و فاکتورهای متعددی برای انتخاب یک تالار پذیرایی به منظور برگزاری مجالس عروسی و نامزدی وجود دارد که در این نوشتار قصد داریم به این عوامل و نکات بسیار مهم اشاره نماییم تا شما عزیزان بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

برگزاری مجالس عروسی

برگزاری مجالس عروسی

انتخاب یک تالار حرفه ای به منظور اجرای مراسم عروسی یا تشریفات ازدواج ، خیال شما را از هر لحاظ راحت می نماید. در ادامه با ما همراه باشید:

نکات مهم انتخاب تالار برای برگزاری مجالس عروسی

۱) آیا تالار عروسی از نظر دسترسی مکانی مناسب است؟

اولین نکته مهم که می توان بدان اشاره نمود، در دسترس بودن تالار عروسی است. تالاری که از لحاظ دسترسی محلی مناسب نباشد، مشکلات متعددی را برای شما و مهمانانتان ایجاد خواهد کرد. همچنین بسیاری از تالارهای پذیرایی در روزهای تعطیل سال و نزدیک به آن رزرو شده می باشند. پس می بایست برنامه ریزی دقیق برای روز عروسیتان داشته تا دچار چنین مشکلاتی نگردید. در غیر این صورت ۲ راه برای شما برای شن عروسی وجود دارد:

  • تاریخ مراسم ازدواج را عقب بیندازید.
  • مکانی دیگر را انتخاب نمایید که ممکن است از خیلی از شرایط مناسب نباشد.

۲) آیا تالار عروسی از لحاظ ظرفیت گنجایش مهمانان شما را دارد؟

ظرفیت تالار عروسی هم عاملی است که بسیار مهم می باشد. شما عزیزان می بایست لیستی از مهمانانتان را آماده کنید تا تعداد را برآورد کنید تا بتوان تالاری انتخاب کرد که گنجایش ظرفیت مهمانانتان را داشته و مشکلی از هیچ برایتان پیش نیاید.

معمولاً تالارهای عروسی ای که ظرفیت متوسط و بزرگ دارند برای برگزاری تشریفات ازدواج مناسب است. متاسفانه بسیاری افراد این نکته مهم را نادیده گرفته و دچار مشکلات فراوانی می شوند.

۳) آیا بودجه مناسب برای برگزاری و اجرای مراسم عروسی در نظر گرفته شده است؟

قبل از انتخاب تالار حتماً بودجه ای که برای برگزاری مجلس عروسی درنظر گرفته اید، بررسی نمایید. چون واقعیت این است که تالارهای عروسی براساس امکانات و خدماتی که ارائه می دهند، قیمت های متفاوتی دارند. حتماً تحقیقات لازم را هم در این خصوص انجام دهید. همچنین بسیاری از تالار ها در روزها و مناسبت هالی خاص تخفیف هایی را ارائه می دهند. حتماً از طرق مختلف در جریان این تخفیف ها قرار بگیرید.

۴) آیا امکانات رفاهی در اطراف تالار پذیرایی وجود دارد؟

حتماً امکانات رفاهی لازم در اطراف تالار مانند: وجود وسایل حمل و نقل عمومی، مراکز درمانی و … را بررسی نمایید تا مهمانانتان دچار مشکلات جدی نگردند. شاید بسیاری از افراد بخواهند از طریق وسایل نفلیه عمومی به منزل خود برگردند.

۵) کیک و منوی غذایی حرفه ای

یکی از مهم ترین عوامل کیک و شام عروسی است. کیک و شام عروسی می بایست از هر لحاظ با کیفیت بوده و از بهترین و تازه ترین مواد تهیه شده باشد. این عامل هم از عوامل مهمی می باشد که می بایست بدان توجه جدی نمود. بسیاری از عزیزان بدین نکته توجه نمی کنند که در زمان رزرو تالار پذیرایی، منوی غذایی آن را تست کنند تا کیفیت آن خاطر جمع شوند. از این رو توصیه میشود حتماً منوی غذایی مجموعه را بررسی و از کیفیت غذاها اطمینان حاصل نمایید.

۶) آیا تالار عروسی مجهز به پارکینگ بزرگ و اختصاصی است؟

مسئله پارکینگ به غیر از رفت و آمدهای روزمره کاری، در رفتن به یک مجلس یا مهمانی هم وجود دارد. آیا تالاری که برای برگزاری مجلس عروسی خود انتخاب می نمایید مجهز به پارکینگ بزرگ و اختصاصی است؟ داشتن پارکینگ بزرگ و اختصاصی علاوه بر اینکه راحتی مهمانانتان را در بر دارد، امنیت خودروهای آن ها را هم تضمین می کند. در صورتی که تالار فاقد پارکینگ باشد، مجبور می شوید که نزدیک ترین پارکینگ به تالار را انتخاب نمایید که آن هم مشکلات خاص خود را دارد. پس برنامه ریزی بدین منظور را داشته باشید و امکانات مجموعه را بررسی فرمایید تا خدای ناکرده دچار مشکلات جدی نشوید.

۷) آیا دکوراسیون و چیدمان داخلی تالار مناسب می باشد؟

حتماً فضای داخلی تالار را بررسی و دکوراسیون و چیدمان داخلی آن را مشاهده فرمایید. چیدمان صندلی ها و میزها را بررسی کنید. انتخاب تالاری با چیدمان حرفه ای و زیبا در هرچه باشکوه تر برگزار شدن مجلس عروسیتان تاثیر بسزایی می گذارد. اگر هم امکان دارد از مسئولین مجموعه بخواهید تا در چیدمان مکان نقش داشته باشید و مطابق با میل خود آن را انجام دهید.

۸) پرسنل حرفه ای و کارکشته تالار

کارکنان یک تالار، قلب آن را تشکیل می دهند. کارکنانی که با تجربه، مودب و حرفه ای در انجام امور باشند مجلس برای شما به یاد ماندنی خواهند کرد. پرسنل تالار می بایت در هر لحظه در کنار شما باشند و بهترین خدمات را ارائه دهند. حتماً زمانیکه می خواهید یک تالار را برای برگزاری مراسم عروسی انتخاب کنید، به رفتار کارکنان مجموعه و مدیریت توحه ویژه ای فرمایید.

تالار پذیرایی ارکیده نزدیک ترین تالار به بهشت زهرا تهران با داشتن امکانات و خدمات حرفه ای و قیمت مناسب و با ظرفیتی بالغ بر ۱۲۰۰ نفر، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در برگزاری حرفه ای انواع مراسم و مجالس شما، به خصوص برگزاری مجالس عروسی را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 28 = 35