برگزاری مجالس عروسی تالار پذیرایی ارکیده تهران

برگزاری مجالس عروسی : یکی دیگر از خدمات حرفه ای تالار پذیرایی ارکیده تهران، اجرای حرفه ای و تخصصی تشریفات جشن های عروسی است. مجموعه تالار پذیرایی ارکیده تهران مفتخر میزبانی انواع تشریفات مجالس شما عزیزان به خصوص اجرای مراسم های ازدواج را مطابق با سلیقه و خواسته شما عزیزان دارد و با ارائه امکانات و خدمات بسیار حرفه ای، تخصصی و بسیار باکیفیت به همراه ارائه پکیج های عالی با قیمت مناسب، آماده خدمت رسانی هر چه بهتر به شما عزیزان در برگزاری حرفه ای انواع مراسم ها و  برگزاری جشن ها، به خصوص برگزاری مجالس عروسی را دارد.

تالار پذیرایی ارکیده تهران به منظور برگزاری انواع تشریفات مجالس، به خصوص تشریفات مراسم عروسی حتی از شما عزیزان برای نحوه چیدمان و تزئین دکوراسیون و تم مراسم کمک و مشاوره گرفته تا آنچه که موردنظر و پسند و مطابق با سلیقه شما عزیزان است، انجام بگیرد. تالار ارکیده بدین منظور هیچگونه محدودیتی ندارد.

برگزاری مجالس عروسی

حتما پیش آمده اگر از بسیاری از شما عزیزان سوال پرسیده شود که یکی از بهترین روزهای زندگیتان چه روزی بوده است و بسیاری از شما حتماً در پاسخ روز ازدواجتان را به عنوان یکی از بهترین روزهای زندگیتان یاد خواهید کرد. اکثر افراد سال های سال حتی مکانی که در آن جا تشریفات عروسی خود را برگزار کرده اند، خاطرشان است و تک تک لحظه های مراسم را به یاد دارند.

پس نتیجه می گیریم انتخاب بهترین مکان برای بهترین روز زندگیتان بسیار حائز اهمیت است. انتخاب بهترین و مناسب ترین مکان که با بودجه موردنظرمان هم همخوانی و تطابق داشته باشد، نیازمند رعایت نکاتی است که شما را در انتخاب محل موردنظرتان کمک شایانی خواهد نمود.

عوامل و فاکتورهای متعددی برای انتخاب یک تالار پذیرایی به منظور برگزاری مجالس عروسی وجود دارد که در این نوشتار قصد داریم به این عوامل و نکات بسیار مهم اشاره نماییم تا شما عزیزان بتوانید بهترین انتخاب در بین گزینه های تان داشته باشید. همچنین چک لیستی جامع از نحوه تنظیم برنامه ریزی مراسم عروسی برای مشا آماده کرده ایم که شما را در ارائه یک برنامه ریزی مناسب کمک شایانی خواهد نمود.

یادتان باشد انتخاب یک تالار پذیرایی حرفه ای به منظور اجرای مراسم عروسی یا تشریفات ازدواج ، خیال شما را از هر لحاظ راحت می کند. اما سوال مهم اینجاست. چگونه تالارهایی را انتخاب کنم را خیالمان از هر لحاظ راحت و آسوده باشد و در عین حال قیمت آن با بودجه من همخوانی داشته باشد؟

تالار تشریفات عروسی

نکات مهم انتخاب تالار برای برگزاری مجالس عروسی

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با نکات و توصیه های مهم در زمینه انتخاب تالار پذیرایی مناسب آشنا نماییم.

1) آیا تالار از نظر دسترسی مکانی برای تشریفات عروسی مناسب است؟

اولین نکته مهم که می توان بدان اشاره نمود، در دسترس بودن محل تالار عروسی است. تالاری که از لحاظ دسترسی محلی مناسب نباشد، مشکلات متعددی را برای شما و مهمانانتان ایجاد خواهد کرد. سعی کنید چندین هفته قبل از اجرای مراسم اردواجتان، کارت دعوت مراسم را از طرق گوناگون، به مهمانان و آشناهایتان برسانید. بهتر است مسیر تالار پذیرایی به صورت کروکی بر روی کارت درج کرده تا اینطوری مهمانان بهتر بتوانند تالار پذیرایی را پیدا کنند.

بسیاری از زوجین عزیز هم برای کاهش هزینه از طریق شبکه های مجازی و گروه های فامیلی کارت عروسی خود را به اشتراک می گذارند که در نوع خود بسیار عالی است.

همچنین بسیاری از تالارهای پذیرایی در روزهای تعطیل سال و نزدیک به آن رزرو شده اند. پس می بایست برنامه ریزی دقیق برای روز جشن ازدواجتان داشته تا دچار مشکلاتی این چنینی نگردید. در غیر این صورت 2 راه برای شما به منظور برگزاری مجالس عروسی وجود دارد:

 • تاریخ مراسم ازدواجتان را به روز دیگری موکول کنید.
 • تالاری دیگر را انتخاب نمایید که ممکن است از خیلی از شرایط مانند عدم در دسترس بودن، دوری و امکانات مختلف مناسب نباشد.

2) آیا تالار پذیرایی از لحاظ ظرفیت گنجایش مهمانان شما برای برگزاری جشن عروسی را دارد؟

ظرفیت تالار عروسی هم عاملی است که بسیار حائز اهمیت است. شما عزیزان می بایست لیستی از مهمانانتان را آماده کنید تا تعداد حدودی حاضران در مراسم را برآورد کنید تا بتوانید مطابق با آن تالاری را انتخاب کنید که گنجایش ظرفیت مهمانانتان را داشته باشد.

معمولاً تالارهای پذیرایی ای که ظرفیت متوسط و بزرگ دارند برای برگزاری تشریفات ازدواج مناسب هستند. متاسفانه بسیاری افراد این نکته مهم را نادیده گرفته و تالاری را انتخاب می کنند که از لحاظ ظرفیت با تعداد مهمانانشان همخوانی نداشته و دچار مشکلات فراوانی می شوند که این امر باعث می شود که مراسمشان آن طور که باید پیش نرود و در انتها از مراسم ناراضی باشند.

اطلاعات بیشتر درباره تاریخچه مراسم عروسی را در اینجا بخوانید

برگزاری جشن عروسی

برگزاری جشن عروسی

3) آیا بودجه مناسب برای مراسم عروسی در نظر گرفته شده است؟

قبل از انتخاب تالار پذیرایی حتماً بودجه ای که برای برگزاری مراسم عروسی درنظر گرفته اید را مورد بررسی قرار دهید. چون واقعیت این است که تالارهای پذیرایی براساس امکانات و خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهند، قیمت های متفاوتی دارند.

در ضمن حتماً تحقیقات لازم را هم در خصوص تخفیفات تالارهای پذیرایی از طرق گوناگون انجام داده و از طرق مختلف از آن تخفیفات آگاه شوید. به علاوه آنکه بسیاری از تالار های پذیرایی در روزها و مناسبت های خاصی از سال، تخفیف هایی ویژه ای را ارائه داده که به راحتی می توان از طرق مختلف در جریان آن تخفیفات قرار گرفت.

4) آیا امکانات رفاهی در اطراف تالار عروسی وجود دارد؟

حتماً امکانات رفاهی لازم در اطراف تالار مانند: وجود وسایل حمل و نقل عمومی، مراکز درمانی و بسیاری موارد دیگر را بررسی نمایید تا مهمانان عزیزتان دچار مشکلات جدی نگردند. شاید بسیاری از افراد بخواهند از طریق وسایل نفلیه عمومی به منزل خود برگردند. یا اینکه خدای ناکرده یکی از مهمانتان حالش مساعد نبود و نیاز شد که به نزدیک ترین محل درمانی منتقل شود. از این رو رعایت این نکات جزئی، می تواند نقشی اساسی در کیفیت برگزاری مراسم عروسی شما عزیزان داشته باشد.

امروزه بیشتر تالارهای پذیرایی از لحاظ وجود امکانات رفاهی در اطراف خود، مشکلی ندارند و شما به راحتی می توانید مکان موردنظر خود را انتخاب نمایید.

5) کیک و منوی غذایی حرفه ای برای مجالس عروسی

یکی از مهم ترین عوامل یک مراسم، کیک و شام عروسی است. کیک و شام مجلس می بایست از هر لحاظ با کیفیت بوده و از بهترین و تازه ترین مواد ارگانیک تهیه شده باشد. این عامل هم جزو مواردی یا عامل هایی است که زوجین عزیز می بایست بدان توجه جدی نمایند.

بسیاری از عزیزان بدین نکته توجه نمی کنند که در زمان رزرو تالار پذیرایی، منوی غذایی آن را بررسی و تست کنند تا از کیفیت غذایی تالار خاطر جمع شوند. از این رو توصیه می شود حتماً منوی غذایی مجموعه را بررسی و از کیفیت غذاها اطمینان حاصل نمایید تا مبادا در روز مراسم مشکلات جدی ای برای شما پیش بیاید.

تایده های غذای مراسم جشن ازدواج

ایده های غذای مراسم جشن ازدواج

انتخاب کیک عروسی ، تطابق ظاهر و رنگ کیک با تم عروسی، مکانی که قرار است کیک خود را سفارش دهید، زمان سفارش و هزینه آن هم باید مورد توجه عروس و دامادهای عزیز قرار بگیرد.

کیک جشن عروسی

کیک جشن عروسی

6) آیا تالار مجهز به پارکینگ بزرگ و اختصاصی برای اجرای تشریفات جشن عروسی است؟

مسئله پارکینگ به غیر از رفت و آمدهای روزمره کاری، در رفتن به یک مجلس یا مهمانی مهم نیز وجود دارد. آیا تالار پذیرایی ای که برای برگزاری مجلس عروسی خود انتخاب می نمایید مجهز به پارکینگ بزرگ و اختصاصی است؟ داشتن پارکینگ بزرگ و اختصاصی علاوه بر اینکه راحتی مهمانانتان را در بر دارد، امنیت خودروهای آن ها را هم تضمین می کند.

در صورتی که تالار فاقد پارکینگ باشد، مجبور می شوید که نزدیک ترین پارکینگ به تالار پذیرایی را انتخاب نمایید که آن هم مشکلات خاص خود را دارد و مسلماً وقت زیادی از شما می گیرد. پس برنامه ریزی جامعی بدین منظور داشته و امکانات رفاهی مجموعه را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید.

7) آیا دکوراسیون و چیدمان داخلی تالار پذیرایی متناسب برگزاری تشریفات مراسم جشن ازدواج است؟

حتماً فضای داخلی تالار را بررسی و دکوراسیون و چیدمان داخلی آن را مشاهده فرمایید. چیدمان صندلی ها و میزها را بررسی کنید. انتخاب تالاری با چیدمان حرفه ای و زیبا در هرچه باشکوه تر برگزار شدن مجلس ازدواجتان تاثیر فوق العاده ای می گذارد. اگر هم امکان دارد از مسئولین مجموعه بخواهید تا در چیدمان مکان نقش داشته باشید و مطابق با میل خود آن را تزئین کنید.

همچنین می بایست به سیستم تهویه مطبوع تالار به خصوص در فصول گرم سال توجه ویژه ای فرمایید. زیرا در غیر اینصورت مراسمتان اصلاً جالب نخواهد شد و توصیه می شود که مکان دیگری را برای اجرای جشن انتخاب نمایید.

دکوراسیون تالار عروسی

دکوراسیون تالار عروسی

8) پرسنل حرفه ای و مجرب تالار پذیرایی برای اجرای بهتر مجالس عروسی

کارکنان یک تالار، قلب آن را تشکیل می دهند. کارکنانی که با تجربه، مودب و حرفه ای در انجام امور باشند مجلس برای شما به یاد ماندنی خواهند کرد. پرسنل تالار می بایست در هر لحظه در کنار شما باشند و بهترین خدمات را به شما و مهمانان عزیزتان ارائه دهند. حتماً زمانیکه می خواهید یک تالار را برای برگزاری مجالس عروسی انتخاب کنید، به رفتار کارکنان مجموعه و مدیریت توجه ویژه ای فرمایید. مجموعه تالار پذیرایی ارکیده نزدیک ترین تالار به بهشت زهرا جلب رضایت و توجه به نیازهای مشتریان عزیز را جزو اصول و اولویت اساسی خود می داند.

9) تالار عروسی چه قوانین و ضوابطی دارد

شاید این موضوع برایتان جالب باشد و از خودتان بپرسید که خوب تالارهای برگزاری تشریفات مجالس محدودیتی در زمان اجرای جشن نداشته باشند و هر موقع که بخواهیم می توانیم مراسمات خود را اجرا کنیم. ولی در اصل اینگونه نیست، بسیاری از تالارهای پذیرایی مراسم های عروسی یا ازدواج، قوانین و مقررات خاصی برای برگزاری مراسم ها دارند و در بسیاری از زمان ها، اقدام به برگزاری تشریفات مجالس شما نمی کنند. برخی از این قوانین و مقررات ممکن است با شرایط و برنامه شما همخوانی نداشته باشد. پس لازم است زمانیکه به تالار پذیرایی مراجعه کردید از کلیه قوانین، مقررات و ضوابط تالار، به خصوص قوانین زمان های برگزاری مراسمات به طور کامل اطلاعاتی کسب نمایید تا دچار مشکلات اعصاب خردکنی نشوید. به هر حال حیف است که بهترین روز زندگیتان با این موارد کوچک، به ناراحتی شما و مهمنانتان بینجامد.

تهیه چک لیست برگزاری جشن عروسی

اگر اخیراً شما نامزد کرده اید اولاً به شما دو زوج خوشبخت تبریک می گوییم. دوماً باید یواش یواش برای برگزاری جشن عروسی خود برنامه ریزی های لازم را انجام داده و کار خود را آغاز کنید. به هر حال یکی از بزرگترین رویدادهای زندگی تان نیاز به یک برنامه جامع و حرفه ای دارد. شکی نیست که اجرای برنامه ریزی صحیح جشن ازدواج شما عزیزان باعث می شود که مراسم شما زوجین عزیز با کیفیت هرچه بهتر و تمام تر و بدون هیچ حاشیه ای برگزار و اجرا گرد.

برگزاری تشریفات مراسم عروسی

برگزاری تشریفات مراسم عروسی

لازم است یادآور شویم برنامه ریزی برای تشریفات مراسم جشن عروسی سخت است و نیاز است که با دیگران یا متخصصان این زمینه مشورت گرفته و راهنمایی های لازم را از آن ها درسافت نمایید. هیچگاه خودتان به تنهایی کاری انجام ندهید که خدای ناکرده منجر به پشیمانی شود و از همسر و مشاور خود در هر لحظه کمک گرفته و آن ها را در جریان تصمیمات خود بگذارید. در ادامه برای شما چک لیستی از مواردی که باید برای برگزاری مجالس عروسی خود در نظر بگیرید، آورده ایم که شما به راحتی بتوانید با مطالعه آن تصمیمات خوب و عالی ای اتخاذ کنید.

در چک لیست زیر که می تواند راهنمایی بسیار مناسبی به منظور برنامه ریزی مراسم ازدواج شما عزیزان باشد، پس سعی کنید آن ها را به خوبی اجرا نمایید تا  مراسمی فوق العاده داشته باشید.

 • تعداد مهمانان مراسم را تعیین کنید. مشخص شدن تعداد مهمانان مراسم بسیار حائز اهمیت است. حتماً یک روز با همسر و دیگر آشنایان خود بنشینید و لیستی تقریبی از تعداد افرادی که قرار است در مراسم عروسی شما حضور داشته باشند، آماده کنید. همانطور که مطلع هستید گنجایش ظرفیت مکانی که قرار است تشریفات ازدواج خود را در آنجا برگزار کنید با تعداد مهمانان شما رابطه مستقیم دارد. پس برای تهیه لیست مهمانان مراسم، حداکثر وقت ممکن را بگذارید. اگر هر دفعه چک لیست مهمانان تغییر کرد نگران نباشید و لیست را به روز کنید.
 • تهیه و تنظیم هزینه مراسم عروسی. در بخش فوق در همین صفحه درباره تعیین بودجه در زمان رزرو تالار پذیرایی به طور کامل صحبت کرده ایم که برای مطالعه آن می توانید به بخش بالای همین صفحه مراجعه کنید. اما منظور ما در اینجا تهیه و تنظیم کل هزینه های مراسم جشن عروسی است که هزینه رزرو محل جشن یکی از آن ها  است. موارد دیگر عبارتند از: آرایش عروس و داماد، خرید لباس عروس و داماد، تزئین ماشین عروس، هزینه فیلمبرداری و آتلیه، حلقه، جهیزیه و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از این هزینه ها است که شما زوجین عزیز می بایستی بودجه متناسب برای این موارد را تهیه و تنظیم کنید.
 • تاریخ عروسی را چندین ماه قبل از مراسم تعیین کنید. تعیین تاریخ اصلاً کار سختی نیست و شما با مشورت بزرگترها می توانید تاریخ مناسب را برای مجلس در نظر بگیرید.
 • پیدا کردن تالار عروسی مناسب و رزرو تالار با توجه به تاریخ جشن عروسی. هیچگاه در انتخاب تالار عجله نکنید و همه عوامل را در کتار هم مورد بررسی قرار دهید. توضیه می شود انتخاب تالار پذیرایی حداقل شش ماه قبل از برگزاری مراسم باشد. از ملاک های انتخاب یک تالار مناسب می توان به مواردی از قبیل: ظرفیت سالن، نحوه رفتار مدیریت و پرسنل مجموعه، سقف مجموعه که حتماً باید بلند باشد. وجود آسانسور برای جابجایی بین طبفات، نظافت محیط تالار، نورپردازی، عکس برداری و فیلم برداری
 • جستجو برای یافتن عکاس و فیلبردار جشن. بادتان باشد عکس ها و فیلم ها یادآور خاطرات زیادی است. پس یادآور خاطرات خود را به هر جایی نسپارید زیرا فنون و تکنیک های خاص را فقط افراد ماهر می دانند. پس لازم است در این زمینه تحقیقات فراوانی انجام دهید تا بتوانید مناسب ترین آتلیه را انتخاب نمایید. زیبایی یک جشن عروسی به عکس ها و فیلم های آن است.
 • در مورد کیفیت غذایی که قرار است در مراسم عروسی سرو شود، تحقیقات لازم را انجام دهید. صرف نظر اینکه قرار است از منوی غذایی تالار پذیرایی استفاده کنید یا قرار است شام عروسی را از بیرون تهیه کنید، باید از کیفیت غذاها اطمینان کامل حاصل نمایید. همچنین اگر قرار باشد شام مراسم را از یبرون تهیه کنید سعی کنید چندین هفته قبل به صورت حضوری به آن مکان سر بزنید یا ار آشنایی در این زمینه دارید، حتماً از آن مکان غذا را تهیه کنید.
 • بررسی فروشگاه ها و مغازه ها برای تهیه لباس. تهیه لباس ( به خصوص لباس عروس) لازمه دانستن نکات ظریف و کاربردی است. شما می توانید همراه خود یکی از بستگان را که در این زمینه بسیار ماهر است ببرید تا بتوانید انتخاب های درستی داشته باشید. یادتان باشد لازمه یک انتخاب خوب کسب اطلاعات و بهره گیری از تجربه افراد است.
 • یافتن خواننده برای اجرای مراسم. خواننده های اجرای تشریفات مجالس، به دلیل شلوغ بودن سرشان بایستی از مدت ها قبل برای جشن، رزرو شوند. قیمت رزرو خواننده های تشریفات مجالس به عوامل مختلفی بستگی دارد. توصیه می شود از طریق اینترنت و کمک گرفتن از آشنایان خود، از شرایط و قیمت خواننده ها اطلاعات لازم را کسب نمایید.
 • معمولاً 6 الی 8 ما قبل کیک عروسی را سفارش دهید و حتماً تحقیقات لازم را از جایی که قرار است کیک را سفارش دهید، انجام دهید تا خدای ناکرده در انتها پشیمان نشوید. انتخاب نوع کیک بستگی به سلیقه شما و همسر گرامیتان دارد. برخی از مواردی که باید برای انتخاب کیک در نظر بگیرید عبارتند از: متناسب با تم مراسم باشد، تعداد طبقات کیک، زمان سفارش کیک، طعم و قیمت کیک جشن و تزئیین روی کیک.
 • پیدا کردن آرایشگاه مناسب برای خود و همسرتان. با توجه به زیاد بودن تعداد آرایشگاه ها، حتماً سوابق و قیمت های ارائه شده توسط آن ها را مورد بررسی قرار دهید. شما خیلی راحت می توانید بابت انتخاب آرایشگاه مناسب از فایل و دوستان خود کمک بگیرید.
 • سفارش حلقه عروسی. قبل از انتخاب حلقه حتماً به همراه همسر گرامیتان در مورد انتخاب نوع حلقه بررسی های لازم و کافی را انجام دهید. توصیه می شود در شبکه های مجازی مدل های متنوع را مشاهده کنید. اما آنچه در انتخاب حلقه بسیار مرسوم است، حلفه های ساده هستند.
 • تعیین دکوراسیون و چیدمان مناسب محل برگزاری جشن. آیا چیدمان محل برگزاری مراسم عروسی مطابق سلیقه و خواسته شما است؟ اگر چنین است که موردی نیست ولی اگر قصد دارید تا چیدمان و دکوراسیون را سفارشی سازی و مطابق با سلیقه خودتان انجام دهید در باب این موضوع حتماً حتماً از مسئولین تالار پذیرایی یا مکانی که قرار است جشن را برگزار نمایید، کمک بگیرید.
 • آماده سازی بسته ها یا هدایا.
 • چیزی که یک زندگی را زیبا می کند کمک گرفتن از یکدیگر در انجام کارها است. اگر قصد دارید پکیجی سفارش دهید، لباسی انتخاب کنید، کیک عروسی سفارش دهید و بسیار امور دیگر حتماً با همسر خود مشورت کنید.

در بخش فوق سعی کردیم تمامی مواردی که در برنامه ریزی مراسم عروسی شما بسیار حائز اهیمت است، بیان کنیم و نکاتی در این باره به شما زوجین عزیز گوشزد کنیم. در ادامه درباره اجرای راسم سالگرد ازدواج صحبت می کنیم و به شما عزیزان درباره مهم بودن این مراسم ها صحبت می کنیم.

اجرای مراسم سالگرد ازدواج

برگزاری مراسم سالگرد ازدواج

برگزاری مراسم سالگرد ازدواج

مهم نیست که شما 2 سال، 5 سال یا 15 سال ازدواج کرده اید. همیشه مراسم سالگرد ازدواج شیرینی ها و خاظرات زیبایی را در ذهن زوجین عزیز تداعی می کند. سالگرد عروسی یاد آور روزهای عاشقانه ای است که در طی سالیان متمادی در کنار هم داشته اید و فرصت مناسبی برای تجدید عهد و پیمان مجدد در آینده زندگی مشترک است. برگزاری مراسم سالرد ازدواج می تواند به گونه های متفاوت اجرا شود. بسیاری از زوجین ترجیحاً مراسمی ساده را بدین منظور در نظر می گیرند. اما بسیاری از زوجین دیگر مایل هستند مراسمی در حد اجرای یک مهمانی بزرگ در مکانی خاص مانند تالار پذیرایی یا باغ تالار را مدنظرشان است.

نکته هایی درباره تم مراسم جشن عروسی

پیشتر در بخش مقالات سایت درباره ایده های جدید و خلاقانه درباره تشریفات عروسی صحبت کرده ایم که می توانید از طریق لینک زیر به این مقاله دسترسی پیدا کنید. 

لینک مقاله: ایده های جدید و خلاقانه درباره تشریفات عروسی

اما در این بخش می خواهیم توضیحاتی کلی درباره تم یا زمینه عروسی به شما زوجین عزیز ارائه دهیم که بتوانید تصمیم گیری های لازم را برای انتخاب تم مناسب انجام دهید. امروزه ایده ها و تم های بسیار جذاب با رنگ های های بسیار جذاب در تشریفات عروسی مورد استفاده قرار می گیرند و دیگر ایده ها و زمینه های قدیمی هیچگونه کاربردی ندارند. انتخاب تم یا زمینه مناسب برای مراسم، دغدغه ای برای زوجین عزیز می باشد که از بین تم های ارائه شده کدامیک را انتخاب کنند.  به علاوه یکی دیگر از دغدغه های زوجین این است که آیا پس از انتخاب تم مناسب، تالار موردنظر قادر است سالن را متناسب با خواسته هتا و سلیقه زوجین تزئیین کند یا خیر. پس نیاز است که شما از قبل برنامه ریزی ها و تحقیقات لازم را در این خصوص انجام دهید.

تم عروسی

تم تشریفات عروسی

بیشتر تم های مورد پسند زوجین، تم هایی با زمینه رنگ سفید یا کرم به همراه مضامین ترکیبی و پر زرق و برق است. اینگونه تم ها بیشتر از تم های ساده مورد توجه و پسند قرار می گیرند. تم عروسی در عین سنتی بودن خود، بسیار زیباست و می توان گفت سفید رنگ عروسی است. البته در فضاهای بیرونی هم این امر بهتر جلوه می کند.

یک تم عروسی سفید رنگ با نورپردازی روشن بهتر جلوه می کند. همچنین شما نیاز به تغییرات کمی در زمینه عروسی دارید، زیرا صندلی ها و سایر لوازم عروسی از قبل با تم سفید رنگ تزئین شده اند. البته در برخی موارد که صندلی ها رنگ سفید ندارند بهتر است تزئینات متناسب را بدین منظور انجام دهید.

 

2 دیدگاه درباره ی “برگزاری مجالس عروسی”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .