یکی دیگر از خدمات حرفه ای تالار پذیرایی ارکیده، برگزاری مجالس عروسی است. مجموعه تالار پذیرایی ارکیده مفتخر میزبانی جشن های ازدواج شما را مطابق با سلیقه و خواسته تان داشته و با ارائه انواع امکانات و خدمات حرفه ای، تخصصی و باکیفیت به همراه ارائه پکیج های عالی با قیمت مناسب و با دارا بودن ظرفیتی بالغ بر ۱۲۰۰ نفر، آماده خدمت رسانی هر چه بهتر به شما عزیزان در برگزاری حرفه ای انواع مراسم و  تشریفات مجالس، به خصوص برگزاری جشن عروسی را دارد.

تالار پذیرایی ارکیده تهران به منظور برگزاری انواع تشریفات مجالس، به خصوص تشریفات مراسم عروسی حتی از شما عزیزان برای نحوه چیدمان و تزئین دکوراسیون و تم مراسم کمک گرفته تا آنچه که موردنظر و پسند و مطابق با سلیقه شماست، انجام بگیرد.

حتما پیش آمده اگر از بسیاری از شما عزیزان سوال پرسیده شود که یکی از بهترین روزهای زندگیتان چه روزی بوده است و بسیاری از شما حتماً در پاسخ روز ازدواجتان را به عنوان یکی از بهترین روزهای زندگیتان یاد خواهید کرد. اکثر افراد سال های سال حتی مکانی که در آن جا تشریفات عروسی خود را برگزار کرده اند، خاطرشان است و تک تک لحظه های مراسم را به یاد دارند.

پس نتیجه می گیریم انتخاب بهترین مکان برای بهترین روز زندگیتان بسیار حائز اهمیت است. انتخاب بهترین و مناسب ترین مکان که با بودجه موردنظرمان هم همخوانی و تطابق داشته باشد، نیازمند رعایت نکاتی است که شما را در انتخاب محل موردنظرتان کمک شایانی خواهد نمود.

عوامل و فاکتورهای متعددی برای انتخاب یک تالار پذیرایی به منظور برگزاری مجالس عروسی وجود دارد که در این نوشتار قصد داریم به این عوامل و نکات بسیار مهم اشاره نماییم تا شما عزیزان بتوانید بهترین انتخاب در بین زینه های تان داشته باشید.

برگزاری مجالس عروسی

یادتان باشد انتخاب یک تالار پذیرایی حرفه ای به منظور اجرای مراسم عروسی یا تشریفات ازدواج ، خیال شما را از هر لحاظ راحت می نماید. امام چگونه چنین تالارهایی را انتخاب کنم؟

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را نکات و توصیه های مهم آشنا نماییم.

نکات مهم انتخاب تالار برای برگزاری مجالس عروسی

نکات مهم انتخاب یک تالار پذیرایی خوب:

۱) آیا تالار از نظر دسترسی مکانی برای برگزاری تشریفات مجالس عروسی مناسب است؟

اولین نکته مهم که می توان بدان اشاره نمود، در دسترس بودن تالار عروسی است. تالاری که از لحاظ دسترسی محلی مناسب نباشد، مشکلات متعددی را برای شما و مهمانانتان ایجاد خواهد کرد.سعی کنید چندین هفته قبل از اجرای مراسم، کارت دعوت عروسی را از طرق گوناگون، به مهمانان و آشناهایتان برسانید. بهتر است مسیر تالار پذیرایی به صورت کروکی بر روی کارت درج کرده تا اینطوری مهمانان بهتر بتوانند تالار پذیرایی را پیدا کنند.

همچنین بسیاری از تالارهای پذیرایی در روزهای تعطیل سال و نزدیک به آن رزرو شده اند. پس می بایست برنامه ریزی دقیق برای روز ازدواجتان داشته تا دچار مشکلاتی این چنینی نگردید. در غیر این صورت ۲ راه برای شما برای برگزاری مجالس عروسی وجود دارد:

  • تاریخ مراسم ازدواجتان را به روزی دیگر موکول کنید.
  • تالاری دیگر را انتخاب نمایید که ممکن است از خیلی از شرایط مانند عدم در دسترس بودن، دوری و امکانات مختلف مناسب نباشد.

۲) آیا تالار پذیرایی از لحاظ ظرفیت گنجایش مهمانان شما برای برگزاری جشن عروسی را دارد؟

ظرفیت تالار عروسی هم عاملی است که بسیار مهم است. شما عزیزان می بایست لیستی از مهمانانتان را آماده کنید تا تعداد حدودی حاضران در مراسم را برآورد کنید و تا بتوانید مطابق با آن تالاری را انتخاب کنید که گنجایش ظرفیت مهمانانتان را داشته باشد.

معمولاً تالارهای پذیرایی ای که ظرفیت متوسط و بزرگ دارند برای برگزاری تشریفات ازدواج مناسب است. متاسفانه بسیاری افراد این نکته مهم را نادیده گرفته و تالاری را انتخاب می کنند که از لحاظ ظرفیت با تعداد مهمانانشان همخوانی نداشته و دچار مشکلات فراوانی می شوند که این امر باعث شده که مراسمشان آن طور که باید پیش نرود.

اطلاعات بیشتر درباره مراسم عروسی در اینجا بخوانید

۳) آیا بودجه مناسب برای برگزاری مجالس عروسی در نظر گرفته شده است؟

قبل از انتخاب تالار حتماً بودجه ای که برای برگزاری مجلس عروسی درنظر گرفته اید، بررسی نمایید. چون واقعیت این است که تالارهای پذیرایی براساس امکانات و خدماتی که ارائه می دهند، قیمت های متفاوتی دارند.

حتماً تحقیقات لازم را هم در خصوص تخفیفات تالارهای پذیرایی از روش های گوناگون انجام داده و از آن تخفیفات آگاه شوید. به علاوه آنکه بسیاری از تالار های پذیرایی در روزها و مناسبت های خاصی از سال، تخفیف هایی ویژه ای را ارائه داده که به راحتی می توان از طرق مختلف در جریان تخفیفات قرار گرفت.

۴) آیا امکانات رفاهی در اطراف تالار عروسی وجود دارد؟

حتماً امکانات رفاهی لازم در اطراف تالار مانند: وجود وسایل حمل و نقل عمومی، مراکز درمانی و بسیاری موارد دیگر را بررسی نمایید تا مهمانانتان دچار مشکلات جدی نگردند. شاید بسیاری از افراد بخواهند از طریق وسایل نفلیه عمومی به منزل خود برگردند. یا اینکه خدای ناکرده یکی از مهمانتان دچار بیماری ای شد و نیاز شد که به نزدیک ترین محل درمانی منتقل شود. از این رو رعایت این نکات جزئی، می تواند نقشی اساسی در کیفیت برگزاری مراسم شما عزیزان داشته باشد.

۵) کیک و منوی غذایی حرفه ای برای مجالس عروسی

یکی از مهم ترین عوامل کیک و شام عروسی است. کیک و شام مراسم ازدواج می بایست از هر لحاظ با کیفیت بوده و از بهترین و تازه ترین مواد تهیه شده باشد. این عامل هم از جزو مواردی است که می بایست بدان توجه جدی نمود.

بسیاری از عزیزان بدین نکته توجه نمی کنند که در زمان رزرو تالار پذیرایی، منوی غذایی آن را بررسی و تست کنند تا از کیفیت آن خاطر جمع شوند. از این رو توصیه میشود حتماً منوی غذایی مجموعه را بررسی و از کیفیت غذاها اطمینان حاصل نمایید تا مبادا در روز مراسم مشکلات جدی ای پیش آید.

انتخاب کیک عروسی ، تطابق ظاهر و رنگ کیک با تم عروسی، مکانی که قرار است کیک خود را سفارش دهید، زمان سفارش و هزینه آن هم باید مورد توجه عروس و داماد قرار بگیرد.

۶) آیا تالار مجهز به پارکینگ بزرگ و اختصاصی برای اجرای تشریفات جشن عروسی است؟

مسئله پارکینگ به غیر از رفت و آمدهای روزمره کاری، در رفتن به یک مجلس یا مهمانی هم وجود دارد. آیا تالاری که برای برگزاری مجلس عروسی خود انتخاب می نمایید مجهز به پارکینگ بزرگ و اختصاصی است؟ داشتن پارکینگ بزرگ و اختصاصی علاوه بر اینکه راحتی مهمانانتان را در بر دارد، امنیت خودروهای آن ها را هم تضمین می کند.

در صورتی که تالار فاقد پارکینگ باشد، مجبور می شوید که نزدیک ترین پارکینگ به تالار پذیرایی را انتخاب نمایید که آن هم مشکلات خاص خود را دارد. پس برنامه ریزی جامعی بدین منظور داشته و امکانات رفاهی مجموعه را به طور کامل بررسی فرمایید.

۷) آیا دکوراسیون و چیدمان داخلی تالار پذیرایی متناسب برگزاری تشریفات مراسم جشن ازدواج می باشد؟

حتماً فضای داخلی تالار را بررسی و دکوراسیون و چیدمان داخلی آن را مشاهده فرمایید. چیدمان صندلی ها و میزها را بررسی کنید. انتخاب تالاری با چیدمان حرفه ای و زیبا در هرچه باشکوه تر برگزار شدن مجلس ازدواجتان تاثیر بسزایی می گذارد. اگر هم امکان دارد از مسئولین مجموعه بخواهید تا در چیدمان مکان نقش داشته باشید و مطابق با میل خود آن را تزئین کنید.

۸) پرسنل حرفه ای و کارکشته تالار پذیرایی برای اجرای بهتر مجالس عروسی

کارکنان یک تالار، قلب آن را تشکیل می دهند. کارکنانی که با تجربه، مودب و حرفه ای در انجام امور باشند مجلس برای شما به یاد ماندنی خواهند کرد. پرسنل تالار می بایست در هر لحظه در کنار شما باشند و بهترین خدمات را ارائه دهند. حتماً زمانیکه می خواهید یک تالار را برای برگزاری مجالس عروسی انتخاب کنید، به رفتار کارکنان مجموعه و مدیریت توجه ویژه ای فرمایید.

مجموعه تالار پذیرایی ارکیده نزدیک ترین تالار به بهشت زهرا جلب رضایت و توجه به نیازهای مشتریان عزیز را جزو اصول اساسی خود می داند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

55 − = 47