برگزاری مهمانی در تالار پذیرایی ارکیده تهران

مجموعه تالار مجلل ارکیده از شما دعوت می نماید تا مسئولیت برگزاری مهمانی خود را به ما بسپارید. تالار پذیرایی ارکیده تهران با ارائه انواع خدمات بی نظیر در حوزه تشریفات مجالس به خصوص خدمات مجالس مهمانی لحظاتی ناب، خاطره انگیز و باشکوه را برای شما عزیزان به ارمغان خواهد آورد.

در زندگی همه افراد روزهای خاص و منحصر به فردی وجود دارد . روز هایی که باید با شکوه و جلال هر چه تمام برگزار شود. روزی که شریک زندگی خود را پیدا کردید ، با هم عهد وپیمانی بستید و قول دادید که تا عمر دارید کنار هم باشید، قطعا روز عروسی هر شخصی خاص و زیباست .روزی که فرزند دلبندتان به دنیا آمده و میخواهید جشن بزرگی برایش بگیرید. روزی که به مقام و درجه ای از علم و تحصیلات عالی رسیدید و اولین سمینارتان را برگزار می کنید و گر چه تلخ است اما قطعا روزی که عزیزان زندگیتان را از دست دادید میخواهید مراسم ترحیم با شکوهی برگزار کنید.

در تمام این روز های خاص و مهم ما در کنار شما هستیم تا در شادی هایتان احساس شعف و غرور کنیم و در غم ها ی شما عزیزان ابراز همدردی و تاسف نماییم.

برگزاری مهمانی

برگزاری مهمانی

ظرفیت تالار برگزاری مهمانی

ظرفیت سالن پذیرایی برای برگزاری مراسم های شما بسیار مهم است. شما باید تعداد دقیق مهمانان خود را بدانید و با ظرفیت سالن تطبیق دهید. اگر ظرفیت تالار پذیرایی کمتر از مهمانان شما باشد مشکلات زیادی برای پذیرایی از مهمانان به وجود آمده و سر افکنده می شوید. مهمان ها سر پا مانده و معذب می شوند. اگر ظرفیت سالن پذیرایی بیشتر از مهمانان شما باشد باز صورت خوشی ندارد، زیرا تعداد زیادی از صندلی های تالار خالی می ماند و فیلم و عکس های عروسی شما را خراب می کند.

تالار مجلل ارکیده قصد دارد با توجه به تعداد مهمانان شما در سالن چینش صندلی کند تا ظرفیت تالار کمتر یا بیشتر از مهمانان شما نباشد و از آنها برای برگزاری مهمانی شما استفاده کند. ظرفیت تالار پذیرایی ارکیده 1200 نفر می باشد.

سیستم گرمایشی و سرمایشی تالار تشریفات مهمانی

وقتی که در زمستان مراسم یا ضیافت خود را برگزار می کنید نباید نگران سرد بودن سالن پذیرایی باشید. اگر سالن مراسم سرد باشد احتمالا مهمانان نگران سرما خوردن خودشان یا بچه ها خواهند بود و احتمالا نتوانند لباس های مورد نظرشان را بپوشند. بر عکس اگر مهمانی شما در فصل تابستان باشد دمای سالن مراسم باید متعادل باشد تا با ازدحام جمعیت مهمان ها دچار گرمای شدید، عرق کردن و یا گرما زدگی نشوند.

تالار مجلل ارکیده با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات گرمایشی و سرمایشی به شما این امکان را می دهد تا در بهترین شرایط و دمای متعادل از مهمانانتان پذیرایی کنید.

دیزاین و دکوراسیون تالار خدمات مجالس مهمانی

دیزاین و نوع چینش تالار بسیار مهم است.گل های استفاده شده در تزیین سالن منظره چشم نوازی را برای شما و مهمانان عزیز می سازد. تزیین ورودی تالار که عروس و داماد از آن وارد سالن می شوند می تواند باعث زیبا تر شدن عکس و فیلم های عروسیتان شود. میز و صندلی ها هم نقش مهمی در زیبایی تالار دارد .سالم بودن صندلی ها و ظروف مورد استفاده، اندازه مناسب میزها برای پذیرایی اهمیت ویژه ای دارد. جایگاه عروس و داماد، استیج رقص و نور پردازی مناسب سالن برای داشتن عکس و فیلم های خلاقانه تر تاثیر به سزایی دارد و باعث می شود خاطره ی خوشی از روز عروسی داشته باشید.

همچنین برای برگزاری مراسم ها باید میز و صندلی ها مطابق با نوع مجلس آراسته شده باشد. به علاوه اینکه راحتی صندلی ها نیز بسیار مهم است تا مهمانان عزیز دچار مشکل نشوند.

تالار پذیرایی ارکیده با به کار گیری افراد مجرب و حرفه ای دیزاین و دکوراسیون بسیار زیبایی را به ارمغان می آورد. تمامی میز و صندلی ، ظروف جدید و سالم بوده، استیج رقص با فضای کافی و نورپردازی مناسب مراسم شما را برگزار می کند. دیزاین و دکوراسیون متناسب با برگزاری مهمانی شما است.

تمیزی و نظافت تالار برای برگزاری مهمانی

مجموعه تالار مجلل ارکیده دارای کادری بسیار حرفه ای است که به نظافت و بهداشت محیط تالار و ظرف و ظروف اهمیت ویژه ای می دهند. شما می توانید قبل از رزرو تالار از مدیریت بخواهید تا اجازه بررسی سرویس های بهداشتی، رختکن ، میزها، محل تهیه غذاها و رویه ی صندلی ها را بدهد.

تمام مواردی که در بالا ذکر شد قبل از برگزاری مراسم ضد عفونی شده و کاملا بهداشتی خواهد بود. ارکیده در ارائه خدمات مجالس مهمانی چیزی کم نخواهد گذاشت.

قیمت برگزاری مهمانی

قیمت برگزاری مهمانی

غذاهای تالار تشریفات مجالس مهمانی

در تمامی مراسم ها غذا ها ، دسرها و نوشیدنی هایی که با آنها از مهمان هایتان پذیرایی می کنید در با شکوه برگزار شدن مراسم ها تاثیر زیادی دارند. منویی که برای مهمانانتان انتخاب می کنید مهم است. کیفیت غذا ها باید بسیار خوب باشد.

تالار مجلل ارکیده با آشپز های بسیار حرفه ای همکاری می کند که دست پخت عالی دارند. از مواد اولیه بسیار مرغوب استفاده می شود . تمام غذا ها در موقع سرو داغ می باشند.

شما می توانید منوی مهمانانتان را انتخاب کرده و حتی قبل از برگزاری مراسم آن را میل نموده و از خوشمزه بودنش اطمینان حاصل فرمایید.

در منوی تالار انواع دسر ها، غذا های اصلی، پیش غذا و نوشیدنی های اصیل ایرانی موجود است.

برخورد پرسنل تالار پذیرایی

حتما شما لایق بهترین ها هستید.تمام کادر و کارکنان تالار پذیرایی باید با نهایت احترام وادب با شما و تمام مهمانان رفتار کنند. طرز برخورد افرادی که در سالن کار می کنند در رضایت شما و مهمانانتان اثر به سزایی دارد. پرسنل تالار پذیرایی باید از زمان ورود مهمانان به مراسم، از انان استقبال کرده و تا زمان پایان مراسم و زمان خروج آن ها را بدرقه نمایند.

تالار مجلل ارکیده افراد با شخصیتی را استخدام کرده است تا با نهایت ادب و کمال به تمام خواسته های مهمانان عزیز سالن خدمات پاسخ دهند.شما باید با رضایت کامل از تالار ما خارج شوید.

پارکینگ تالار برگزاری مهمانی

وجود پارکینگ با گنجایش مناسب مهم است. تالار باید گنجایش تمام ماشین های مهمانان شما را داشته باشد تا وسایل و اموال آنها در محل امنی قرار بگیرد. اگر در روز مراسم اتفاق ناخوشایندی برای مهمانانتان اتفاق بیفتد مهمانی به کام همه تلخ شده و تمام هزینه های شما به هدر میرود.

تالار ارکیده با دارا بودن پارکینگ اختصاصی به مهمانان عزیز شما این امکان را می دهد که اتومبیل ها و وسایل داخل آنها را به ما بسپارند و با خیال راحت از ضیافت لذت ببرند.

نوع موسیقی تشریفات مهمانی

بسته به اینکه تشریفات مهمانی چه نوعی باشد، موسیقی آن هم متفاوت است. معمولاً موسیقی های آرامش بخش باعث ایجاد فضای آرام در مراسم شده و به آنان آرامش خاصی می دهد.

مراسم ترحیم جزو خدمات مجالس مهمانی ارکیده

مراسم های ترحیم دارای حساسیت های خاصی هستند. مجموعه تالار ارکیده با شما عزیزان نهایت ابراز همدردی را نموده و در شرایط سخت از دست دادن عزیزانتان سعی می کند با کمال ادب و احترام از مهمانان عزیز پذیرایی نماید و به شما تضمین دهد که هیچ کم و کسری صورت نمی گیرد. در مراسم های ترحیم دیزاین و دکوراسیون مرتبط با فضا صورت می گیرد که محیط را بسیار روحانی و معنوی می گرداند.

تشریفات مجالس ترحیم حرفه ای ترین خدمت تالار پذیرایی و رستوران ارکیده است.

تالار مجلل ارکیده افتخار دارد تمام خدمات را در بهترین شکل برای مشتریان عزیز ارائه کند.

خدمات مجالس مهمانی

خدمات مجالس مهمانی

قیمت مناسب تالار برگزاری مهمانی

با توجه به مشکلات اقتصادی که متاسفانه جامعه ما درگیر آن شده این مجموعه تلاش می کند قیمت های مناسب و ارزانی را برای مشتریان ارائه دهد. رنج قیمت دیزاین و دکوراسیون و منوی غذا ها بسیار متنوع است.عروس و داماد های عزیز که به تازگی زندگی مشترک خود را شروع می کنند نباید خود را گرفتار مخارج بیخود و گزاف کنند .در مورد دیزاین و دکوراسیون تالار می توانید از مسئول گل آرایی تالار کمک گرفته و دکور متناسب با بودجه ی خود را انتخاب کنید و یا همچنین درباره ی منوی غذا می توانید از غذا هایی که با بودجه شما جور هستند را انتخاب نمایید و برای برگزاری مهمانی خود استفاده کنید.

تشریفات مهمانی

تشریفات مهمانی

صد در صد کادر حرفه ای تالار به شما مشاوره ی مفیدی را در این باره خواهند داد.

قبل از مراجعه و رزرو تالار باید در نظر داشته باشید که هدف این مجموعه صرفا کسب درآمد با نیست .برای ما خدمت رسانی عالی و رضایت مشتری بسیار مهم است زیرا معتقدیم اولین قرارداد تنها همکاری ما با شما نیست بلکه عهد و پیمانی میان ما و مشتریان عزیزمان است تا مراسم ها و ضیافت های با شکوه دیگری را در کنار هم برگزار کنیم.

اطمینان داشته باشید که در صورت هر گونه نا رضایتی شما از ظرفیت، سیستم گرمایش و سرمایشی، دیزاین و دکوراسیون، تمیزی و نظافت ، منوی غذا ها، برخورد پرسنل و پارکینگ ترتیب اثر جدی داده خواهد شد.

ایده های ناب و فوق العاده برگزاری مهمانی

بسیاری از افراد ایده ها و مواردی در ذهن خود دارند که دوست دارند در مهمانی های خود به طور کامل اجرا شود. حتی جزئی ترین موارد و نکات هم می تواند کل مهمانی را تحت تأثیر قرار دهد. حال فرقی نمی کند که نوع مهمانی شما چیست. مهمانی می تواند عروسی، نامزدی، عقد، ترحیم و  جشن تولد باشد. کافیست ایده های خود با کسانیکه متخصص در این امور هستند در میان بگذارید تا علاوه بر آنکه بتوانید از نحوه اجرای ایده ها و قیمت نهایی اطلاعات کامل را کسب نمایید، از ممکن بودن اجرای ایده های خود در مکان موردنظر مطلع شوید.

مهمانی

ایده هایی که می توانید به منظور اجرای مجالس مهمانی درنظر بگیرید عبارتند از: انتخاب تم یا زمینه مراسم، ایده های حرفه ای در خصوص چیدمان و دکوراسیون مجلس، ساخت تیزر ویدیویی با توجه به نوع مراسم و نمایش آن به مهمانان، استفاده از وسایلی که می تواند مهمانان شما را سرگرم کند، منوی پذیرایی خوشمزه شامل انواع غذاها و دسرها تنها بخشی از این ایده های جالب می تواند باشد.

لطفا بعد از اتمام برگزاری مهمانی ، عروسی، تولد، ضیافت و ترحیم  تمام انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .