تالار تشریفات ارکیده بهشت زهرا تهران

تالار تشریفات ارکیده بهشت زهرا تهران، ارائه دهنده انواع خدمات تشریفات مجالس نامزدی، عروسی، جشن تولد و همچنین مراسمات خاصی مانند مجالس ترحیم است. از مهم ترین ویژگی های یک تالار تشریفات ارکیده بهشت زهرا تهران می توان به این موارد اشاره کرد: بهره مندی از کادری مجرب چه در ارائه خدمات و چه در طراحی مراسمات و نوع برگزاری آنها، ارایه غذا های متنوع و با کیفیت، دارا بودن پارکینگ اختصاصی، داشتن فضای کافی برای برگزاری مراسمات وسیع، توانایی ارائه خدماتی نظیر عکسبرداری و فیلمبرداری، دسترسی آسان، داشتن فضای داخلی مناسب، مجهز و تمیز و توانایی مدیریت انواع مراسمات و تشریفات مجالس.

تالار تشریفات

تالار تشریفات

چگونه تالار تشریفات را انتخاب کنیم؟

برگزاری مراسمات خاص و پذیرایی از مهمانان کار پیچیده و پر زحمتی می باشد که یک تنه نمی توانید از پس اجرای آن برآیید. استفاده از تالار تشریفات و بهره مندی از خدمات آن می تواند به راحتی شما را در مدیریت مراسمات و مجالس یاری کند. فقط کافی است تا تالار تشریفاتی را بیابید که بتواند خدمات با کیفیتی را به شما ارائه کند. استفاده از تالار تشریفات این امکان را به شما می دهد تا با خیالی آسوده به مراسم خود بپردازید.

برای انتخاب تالار تشریفات باید بتوانید به چند سوال ساده پاسخ دهید؛ نوع مراسم شما چیست؟ چه تعداد مهمان دارید؟ چه میزان بودجه درنظر گرفته اید؟ بهترین دسترسی برای شما و مهمان هایتان کدام منطقه است؟ آیا تمایل به استفاده از خدمات خاصی مانند شمع آرایی و گل آرایی و … دارید؟ چه نوع غذایی را چگونه می خواهید سرو کنید؟ آیا برنامه خاصی را برای پذیرایی از مهمانان خود دارید.

تالار تشریفات باید متناسب با نوع مراسم شما باشد.

تالار تشریفات و ویژگی های آن

در قدم اول سعی کنید تا موقعیت جغرافیایی و دسترسی به تالار تشریفات را در نظر بگیرید. در انتخاب مکان تالار تشریفات دقت کنید و سعی نمایید مکانی را انتخاب کنید تا زیاد بیرون از شهر و در جای پرت نباشد. این امر باعث میشود تا مهمانان برای حضور در تالار پذیرایی به زحمت بیفتند و تا انتهای مجلس با شما همکاری نکنند. انتخاب تالار پذیرایی در محدوده های خلوت و پرت شهر تا حدودی امنیت شما و مهمانان تان را به خطر می اندازد.

یکی از مهم ترین ویژگی های تالار تشریفات داشتن پارکینگ می باشد. عدم وجود پارکینگ می تواند مهمانی و مراسم های شما را با مشکلات جدی مواجه کند. وجود پارکینگ باعث می شود تا مهمان ها زمان زیادی را برای پارک خودروی خود صرف نکنند و با خیالی راحت و آسوده در مراسم حضور داشته باشند.

از دیگر مواردی که در تالار تشریفات مهم می باشد، فضای داخلی آن می باشد. فضای داخلی تالار پذیرایی باید مناسب برای برگزاری جشن ها و مراسمات باشد. به این مورد دقت داشته باشید که شما برای تشریفات مجالس خود به دنبال اجاره یک سوله نمی باشید فضای سالن باید با مراسم و تعداد مهمان های متناسب باشد. اگر تعداد مهمانان شما اندک است اصلا به شما توصیه نمی شود تا از سالن های بزرگ استفاده کنید چون حضور تعداد کم در فضایی بزرگ، مراسم را از رونق خواهد انداخت و برعکس آن نیز می تواند مراسم را با مشکل مواجه کند، پس حتما تالار پذیرایی را با تعداد مهمانان خود متناسب انتخاب کنید.

تالار تشریفات و دکوراسیون داخلی آن

از دیگر مواردی که باید در یک تالار تشریفات به آن دقت کنید نوع مبلمان و چیدمان آنها می باشد. در بسیاری از تالار های پذیرایی روکش هایی را بر روی میز و صندلی ها می کشند. دقت کنید که این روکش ها تمیز و زیبا باشند. چون هرگونه آلودگی و بی نظمی در مورد آنها می تواند حس ناخوشایندی را به شما و مهمان هایتان القاء کند. حتما توجه کافی به دکوراسیون داخلی تالار پذیرایی داشته باشید. . برای این منظور به رنگ دیوار ها، سالم بودن لامپ ها و سیستم روشنایی تالار دقت کنید و مطمئن باشید که همه قسمت های تالار تشریفات مجهز به سیستم روشنایی می باشد و هیچ قسمت تاریکی در تالار وجود ندارد.
یکی از مسائل مهم که باید در یک تالار تشریفات به آن دقت کنید بهره مندی تالار پذیرایی از سیستم های سرمایشی و گرمایشی می باشد. عدم وجود و یا خراب بودن این نوع از سیستم ها به طور جدی بر روند برگزاری مراسم شما تاثیر منفی میگذارد، ازاین رو بهتر است نسبت به این موضوع با هوشیاری عمل کنید.

در تالار تشریفات معمولا سرویس های بهداشتی ر در داخل تالار پذیرایی در نظر میگیرند تا راحتی مهمانان برآورده شود بنابراین بهتر است تا سرویس های بهداشتی را چک کنید تا امکانات کافی داشته باشند و بوی نامطبوعی از آنها به مشام نرسد.

تالار تشریفات و پرسنل آن

یکی از ویژگی های تالار تشریفات، استخدام و به کارگیری پرسنل آموزش دیده می باشد. در بسیاری از تالارهای پذیرایی آنقدر که به زیبایی و تزئینات تالار می پردازند به آموزش و وضعیت ظاهری تیم خدماتی پرداخته نمی شود. یکی از ویژگی های تالارهای موفق این است که از پرسنل آموزش دیده برای پذیرایی مهمانان استفاده می کنند و وضعیت ظاهری پرسنل را یکدست، تمیز و شیک طراحی می کنند. به عنوان یک سالن دار برای برگزاری مجالس ، سعی کنید از یک تیم حرفه ای خدمات استفاده کنید.

پرسنل تالار تشریفات

برای اینکه بتوانید از سایر همکاران خود یک سروگردن بالاتر باشید، نسبت به آموزش پرسنل خود حساس باشید و سعی کنید افرادی را به خدمت بگیرید که در رابطه با تشریفات مجالس دانش، آگاهی و توانایی داشته باشند. پرسنل حرفه ایی خدمات، اصول کاری و نحوه پذیرایی از مهمانان را می داند و می تواند به راحتی شرایط مختلف را کنترل کند

یکی دیگر از نکات مهم در تالار تشریفات ، طبخ غذا می باشد. طبخ و سرو غذا در مراسمات یکی از پر دغدغه ترین مسایل می باشد. تالار های بزرگ معتبر داری لیستی از انواع غذایی هایی هستند که می توانند با کیفیت عالی آنها را به شما ارائه دهنده، کافی است تا نگاهی به لیست غذای تالار پذیرایی بیندازید تا از نوع غذاها و نحوه سرو آنها اطلاعات کافی به دست آورید. حتی در بسیاری از تالار های تشریفات غذای هایی که بیشتر مورد استقبال و تایید مشتریان قرار گرفته است در اختیار سایرین قرار داده می شود تا از تجربه مشتریان قبلی استفاده شود.

به طور کلی از مهم ترین ویژگی های یک تالار تشریفات خوب و با کیفیت می توان به این موارد اشاره کرد: بهره مندی از کادری مجرب چه در ارائه خدمات و چه در طراحی مراسمات و نوع برگزاری آنها، ارایه غذا های متنوع و با کیفیت، دارا بودن پارکینگ اختصاصی، داشتن فضای کافی برای برگزاری مراسمات وسیع، توانایی ارائه خدماتی نظیر عکسبرداری و فیلمبرداری، دسترسی آسان، داشتن فضای داخلی مناسب، مجهز و تمیز، توانایی برگزاری و مدیریت انواع مراسمات مانند تولد، عقد و عروسی ، برگزاری مجالس نامزدی ، ولیمه، جشن های خانوادگی و کاری و مراسمات ترحیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *