برگزاری مجالس ترحیم

یکی از خدمات اصلی تالار پذیرایی ارکیده بهشت زهرا تهران برگزاری مجالس ترحیم ، ختم و عزاداری به شکل کاملاً حرفه ای و عالی می باشد. در این نوشته به نکاتی اشاره می شود که شما را در هر چه بهتر برگزار کردن مجالس شما عزیزان، کمک شایانی می نماید.

اگر شما به دنبال یک تالار پذیرایی حرفه ای به منظور برگزاری مجالس ترحیم و ختم هستید. برنامه ریزی زمان برگزاری مراسم و سپس انتخاب یک تالار عالی به منظور برگزاری مراسم، اصلی مهم و اساسی است که می بایست بدان توجه جدی شود.

بسیاری از کارشناسان با بررسی عوامل گوناگون و دخیل در انتخاب تالار برای برگزاری انواع مجالس و مراسم ها به خصوص مجالس ترحیم و ختم به چند نکته اشاره می نمایند که در ادامه برای شما این نکات آورده شده است:

۱) ظرفیت تالار برای برگزاری مجالس ترحیم و عزاداری

ظزافیت و گنجایش یک تالار پذیرایی به منظور برگزاری مراسم و مجالس، یکی از نکات بسیار مهم است که دغدغه بسیاری از مشتریان عزیز می باشد. شما بهتر از هر شخص دیگری درباره نوع برگزاری مراسمتان اطلاع دارید. برگزاری مجالس ترحیم با مراسم های دیگر کاملاً تفاوت دارد. در اینجا یک سوال مهم برایتان پیش می آید که چه تعداد مهمان در مراسم و مجلس شما شرکت خواهند نمود. بی شک سوال استرس زایی برای شما است. حتماً انتخاب یک فضای بزرگ و با مساحت متراژ بالا تاثیر فوق العاده ای در هرچه باشکوه تر برگزار شدن مراسمتان دارد. اگر شما یک فضای بزرگ انتخاب نمایید و مهمانان شما کم هستند، شما مجبور هستید فضایی که موردنیازتان نیست را به زور پر نمایید. بالعکس اگر یک تالاری با ظرفیت پایین را انتخاب نمایید و شما مهمانان زیادی داشته باشید، بنابراین افراد احساس راحتی نخواهند کرد.

سعی کنید تالاری انتخاب نمایید که از نظر ظرفیت با مراسم شما همخوانی داشته باشد. شما افراد حاضر در مراسم را لیست نمایید و از تعداد آن ها اطلاعات کسب نمایید. برای احتیاط بهتر است یک تالار پذیرایی با ظرفیت متوسط رو به بالا انتخاب نمایید تا دچار مشکل نشوید.

۲) مکان تالار پذیرایی و دسترسی مناسب

مکان، مکان، مکان و مکان! مکان تالار و دسترسی راحت برای افراد عامل مهم بعدی می باشد. پس از اینکه از نظر ظرفیت و گنجایش مراسم خیالتان آسوده شد، نیاز است مکانی را انتخاب نماید که از لحاظ دسترسی برای افراد مشکل نباشد. از آنجا که بیشتر مجالس ترحیم و عزاداری در نزدیک بهشت زهرا تهران برگزار می شوند، بنابراین تالارهای نزدیک بهشت زهرا تهران بدون شک برایتان بهترین است.

۳) فضای داخلی تالار

فضای داخلی تالار می بایست تمیز، دارای چیدمان حرفه ای، به روز و از نظر زیبایی فوق العاده باشد.

۴) پرسنل و کارکنان تالار

پرسنل حرفه ای، با تجربه و خوش اخلاق خیال شما را از بابت برگزاری مراسم و خدمت راسنی به مهمانان عزیزتان راحت می نمایند. اگر پرسنل تالار نتوانند در طول برگزاری مراسم، وظایف خود را به درستی انجام دهند، شما بسیار نگران شده و احساس می کنید که مراسم آن طور که باید باشکوه برگزار نشده است.

۵) امکانات

آیا تالار پذیرایی دارای امکانات حرفه ای برای برگزاری مراسم و مجالس است؟ امکانتی از قبیل داشتن پارکینگ اختصاصی یا VIP، فیلم برداری و عکس برداری حرفه ای از برگزاری مراسم، منوی غذایی عالی، با بهترین مواد اولیه و متنوع و … نمونه هایی از این امکانات است. پس لازم است به این عامل هم توجه جدی ای داشته باشید.

۶) قیمت مناسب برای برگزاری مجالس ترحیم

مهم ترین عامل برای افراد قیمت است. حتماً توجه داشته باشید قبل از هرچیز بودجه موردنیاز خود را بررسی کرده و امکانات و لیست مهمان های خود را مورد ارزیابی قرار دهید.

تالار پذیرایی ارکیده بهشت زهرا تهران با داشتن امکانات و خدمات حرفه ای و قیمت مناسب و با ظرفیتی بالغ بر ۱۲۰۰ نفر، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در برگزاری حرفه ای انواع مراسم و مجالس شما، به خصوص برگزاری مجالس ترحیم و ختم و عزاداری را دارد.