ایده های برگزاری مهمانی

ایده های ناب و جدید برای برگزاری مهمانی

برگزاری مهمانی کار راحت و آسانی نیست. اگر قصد دارید یک مهمانی بی عیب و نقص برای چندین نفر برگزار نمایید باید از افرادی کمک بگیرید، در غیر این صورت نمی توانید نتیجه مطلوب را بگیرید. در این مقاله به ایده ها و مواردی خاص و خلاقانه برای برگزاری مهمانی ارائه می شود. برای داشتن و برگزاری یک مهمانی عالی با ما همراه باشید تا شما به طور کامل راهنمایی کنیم.

انتخاب تم خاص برای برگزاری مهمانی عروسی

در برگزاری مهمانی عروسی می توانید تم خاصی را در تالار اجرا نمایید. به عنوان مثال عکس هایی از دوران نامزدی خود را بر روی تمام ظروف و میز و صندلی های بزنید. این کار می تواند فضایی رمانتیک و عاشقانه ای را در تالار عروسی به وجود آورد. تم دیگر می تواند فصل موجود در آن زمان باشد. به عنوان مثال اگر در فصل بهار عروسی می گیرید، می توانید از تم بهار در سراسر تالار استفاده نمایید. می توانید از هر تمی که دوست دارید و به آن علاقه مند می باشید استفاده نمایید. با انجام این کار خلاقیت و تازگی در برگزاری جشن عروسی خود به وجود می آورید.

در برگزاری مهمانی جشن تولد از بازی های سرگرم کننده استفاده نمایید

اگر برای فرزند خود جشن تولدی برگزار می کنید این پیشنهاد را در نظر بگیرید. بچه ها عاشق بازی کردن و گذراندن اوقات خوش هستند، می توانید برنامه ریزی های لازم را انجام داده و بعد از خوردن کیک و انجام تمام برنامه های تولد، به بچه ها اجازه دهید تا بازی های مورد علاقه خود را انجام دهند. بهتر است چند بازی را در لیستی قرار دهید و از بچه ها بخواهید تا خودشان بازی مورد علاقه خود را انجام دهند.

بازی هایی مثل پانتومیم، قایم موشک و صندلی بازی انتخاب های خوبی هستند. برای جذاب تر شدن و ایجاد هیجان می توان از ارکستر و نوازندگان کمک بگیرید. وجود ارکستر در برگزاری جشن تولد می تواند هیجان بیشتری را ایجاد نماید. حتی می توانید قبل از شروع مراسم و در زمان پخش کارت تولد به مهمانان بگویید که می توانند بازی مورد علاقه خود را در تولد انجام دهند. این کار باعث می شود تا انگیزه و میل بیشتری را برای شرکت در تولد داشته باشند. در لیست بازی ها می توانید از بازی ها و سرگرمی های سنتی و قدیمی نیز استفاده نمایید تا بچه ها با آنها آشنا شوند.

جشن تولد

ساختن تابلوی خاطرات توسط عروس و داماد در برگزاری مهمانی عروسی

در برگزاری مهمانی عروسی می توانید از ایده ایجاد تابلو استفاده نمایید. ایجاد تابلوی خاطرات بدین شکل است که در مکان ورودی تالار تابلویی گذاشته می شود و بر روی آن تمام خاطرات مشترک عروس و داماد بر روی آن نصب می گردد. می توانید با استفاده از این تابلو داستان آشنایی و عاشقی خود را برای مهمانان بازگو نمایید. یک تابلو بزرگ انتخاب نمایید و عکس هایی از دوران کودکی هر دو نصب کنید. بعد از گذاشتن عکس های تکی از نوجوانی و جوانی به مرحله آشنایی خود برسید و تصویرهایی را از آن زمان بگذارید می توانید در زیر آن داستان آشنا شدن خود را نیز بنویسید. بعد از آن عکس های دوران نامزدی خود را به نمایش بگذارید.

ایجاد تابلوی خاطرات یک ایده جذاب و جالب است که می تواند برای مهمانان جذاب باشد. در برگزاری مهمانی عروسی ایجاد ایده های خلاقانه باعث می شود تا افراد لذت بیشتری را از شرکت در مراسم شما ببرند. اگر در ماه ها یا روزهای آینده قصد برگزاری مهمانی در تالار عروسی را دارید ایده تابلو خاطرات می تواند کاری عالی باشد.

ایجاد میزی خوشمزه و بسیار جذاب در برگزاری مهمانی ها

این ایده برای انواع برگزاری مهمانی قابل استفاده می باشد. به عنوان مثال می توان از آن در عروسی ها، تولدها، برگزاری مجالس نامزدی و یا سایر مراسم ها استفاده نمود. میز خاصی را انتخاب نمایید و خوراکی های بسیار خوشمزه مانند کیک و شکلات بر روی آن بگذارید. این میز می تواند برای مهمان ها و به خصوص کودکان بسیار جذاب باشد. انواع خوراکی ها قسمتی از برگزاری مهمانی است. برای گذراندن اوقات خوش مهمانان می توانند از انواع خوراکی ها استفاده نمایند. هر چقدر تنوع در غذاها و خوراکی ها بیشتر باشد پذیرایی از مهمانان به خوبی انجام می گردد.

می توانید برای مشغول کردن بچه ها یک خلاقیت کوچکی انجام دهید و از آنها بخواهید تا خودشان دسر و یا خوراکی مورد علاقه خود را انتخاب نمایند و درست کنند. به طور مثال می توانید شکلات های سفید و قهوه ای را بر روی میز قرار دهید و از آنها بخواهید تا خودشان طعم موز و دسر خود را انتخاب نمایند. هر چقدر بستر سرگرمی و بازی برای بچه ها را بازتر کنید والدین آنها می توانند راحت تر باشند و لذت بیشتری را از برگزاری مهمانی عروسی و یا تولد شما ببرند.

ایده ای عالی برای کادو ها و هدیه های مهمانان در تشریفات مهمانی ها

در هنگام برگزاری مهمانی هدیه های متفاوتی آورده می شوند. عروسی و یا تولد فرقی ندارند. افراد با داشتن توانایی مالی متفاوت و سلیقه های خاص کادو های خاصی را برای فرد مورد نظر می آورند.

می توانید در اقدامی خیرخواهانه و عالی در کارت عروسی خود بنویسید که تمام هدیه ها صرف افراد نیازمند می گردد و از مهمانان خواهش کنید که هدیه ها را به صورت نقدی همراه داشته باشند و در آخر مراسم هر مقدار پولی که جمع می شود به افراد نیازمند اهدا گردد.

شاید با خود فکر کنید که این عمل چندان کاربردی نیست و نمی توان از مهمانان چنین انتظاری داشت. در صورتی که نمی توانید به صورت مستقیم این درخواست را داشته باشید، می توانید تنها مقادیر نقدی را اهدا نمایید. با انجام این ایده خیرخواهانه می توانید گره از کار کسی را باز نمایید. البته این مورد در صورتی قابل اجرا است که خودتان از لحاظ مالی تامین باشید و نیازی به هدیه ها نداشته باشید.

برگزاری مهمانی و تشریفات مجالس از کارهایی است که باید به دست افراد حرفه ای و متخصص سپرده شود. برگزاری مهمانی در مکانی زیبا و عالی می تواند تجربه ای عالی و منحصر به فرد برای شما و خانواده باشد. بهتر است قبل از انجام هر مراسمی تحقیقات و اطلاعات کافی را درباره ی تالار مورد نظر انجام دهید.

تالار ارکیده تخصصی ترین و بهترین تالار پذیرایی در زمینه برگزاری مهمانی ها مطابق با سلیقه و ایده های شما عزیزان است.

اگر از این مطلب خوشتان آمد آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram
بلاگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *