تشریفات ترحیم بهشت زهرا

تشریفات ترحیم در بهشت زهرا تهران

برای یک بار هم که شده همه ما عزیزی را از دست داده ایم؛ و با تشریفات ترحیم در بهشت زهرا آشنایی کافی داریم. حقیقت این است که بسیاری از ما به تنهایی قدرت برگزاری مجالس ختم را نداریم و به خاطر شرایط روحی و کوچک بودن منازل مان نمی توانیم از مهمان هایمان به خوبی پذیرایی کنیم؛ اینجاست که پای آشنایان، بستگان و تالارهای پذیرایی به مراسم ما باز می شود.

همه ما به این مسئله آگاه هستیم؛ که متوفی باید با شکوه خاصی تدفین بشود و بنا بر رسم مشترکی که در بین ما انسان ها رایج است، مراسمی به منظور تسلی روح مرحوم برگزار شود. در کشور ما این مراسم شامل تشریفات مراسم  ختم در بهشت زهرا ، برگزاری مراسم ختم مسجد، برگزاری مراسم چهلم، پذیرایی از عزاداران و چندین مراسم دیگر می شود.

آنچه لازم است درباره تشریفات ترحیم در بهشت زهرا بدانید؟

تشریفات ترحیم در بهشت زهرا در ایران تنها مختص مسلمان ها نمی باشد و سایر اقلیت های دینی ایران نیز درگذشتگان خود را به خاک می سپارند و به همین سبب مراسم هر کدام به صورتی متفاوت انجام می گیرد. موسسات خدمات ترحیم و  تالارهای پذیرایی در ایران، آداب برگزاری مراسم ختم را منطبق با ارزش های دینی هر یک از اقلیت های دینی برگزار می نماید.

شاید باورتان نشود اما نحوه ی برگزاری تشریفات ترحیم در بهشت زهرا، در نظر اطرافیانتان تاثیری پر رنگ تر از سایر جزئیات دارد و مسئله ای است که تا سال ها نزدیکان شما از آن صحبت خواهند کرد. پس بهتر است آن را در بهترین جای ممکن انجام دهید.

آنچه لازم است درباره برگزاری مراسم ختم در بهشت زهرا بدانید؟

بیشتر افراد بین دو لغت ختم و ترحیم تمایزی قائل نمی شوند. حقیقت اینجا است که لغت ترحیم در برگیرنده تمام مراسمی است که برای متوفی انجام می شود و ترحیم شامل آخرین مراسم یعنی سالگرد فوت هم هست. حال آنکه ختم شامل مراسمی است که در هفته اول مرگ متوفی انجام می شود و این مراسم شامل: مراسم نماز، سوم ، هفتم ، پنج شنبه اول مرحوم و الرحمان می باشد.

آنچه لازم است درباره برگزاری مراسم چهلم در بهشت زهرا بدانید؟

چهلم یکی از آخرین مراسم های است که در پنجمین و یا ششمین هفته پس از درگذشت مرحوم انجام می شود. این مراسم در روز های پنجشنبه و برای ناهار برگزار می شود.  این مراسم عمدتا دارای مهمان های کمتری نسبت به مراسم ختم و ترحیم است.

اگر برگزاری مراسم چهلم را به تالار ارکیده بسپارید. دکوراسیون تمامی سالن ها به انتخاب شما قابل تغییر است. البته مجموعه ارکیده قابلیت پذیرفتن مهمان مراسم سالگرد را هم دارد.

به یاد داشته باشید که تالار پذیرایی ارکیده همچون نامش نماد اصالت، وقار و عشق شما به مهمانانتان خواهد بود و مراسم شما را به یک خاطره تحسین برانگیز و درخور ستایش برای مهمانانتان مبدل خواهد کرد.

ما سعی کردیم که در انتخاب هایمان بهترین کیفیت مواد غذایی و مجرب ترین کادر ممکن را داشته باشیم تا شما و مهمان های شما احساس آرامش داشته باشید.

مطلب پیشنهادی: اعلامیه ترحیم چیست؟

تشریفات مجالس ختم در تالار پذیرایی ارکیده تهران

تالار پذیرایی ارکیده به عنوان یکی از تالارهای مراسم ترحیم ، برگزاری مراسم ختم را با نازلترین قیمت به عهده می گیرد. با تالار پذیرایی ارکیده بهترین مراسم را داشته باشید و قلب شکسته ی خود را تسلی دهید.

تالار پذیرایی ارکیده مجلل ترین تاق ترمه را برای متوفای شما آراسته می کند و روی این طاق مملوء از خرما و حلوا خواهد بود. در طی مراسم پیشکاران تالار خود مسئول پذیرایی و استقبال از میهمانان شما خواهند بود. کافی است تالار ارکیده را انتخاب کنید تا تجربه ای باور نکردنی در برگزاری مراسم ختم داشته باشید.

نکته اساسی اینجاست که شما دیگر لازم نیست به دنبال کارت مراسم شام ترحیم بگردید و نگران زیاد بودن تعداد مهمان هایتان باشید چون تالار ارکیده بر تمام کارها نظارت خواهد داشت.

منوی غذایی تالار پذیرایی ارکیده برای برگزاری مراسم ختم شامل: انواع خورشت ها،سوپ ها، کباب ها، سالاد ها و حلوا ها است و این تالار پذیرایی توسط تمامی ارگان های رسمی از لحاظ پاکیزگی مورد ستایش و تقدیر واقع شده است. تالار ارکیده تجلی از معماری مدرن و پرسنلی کوشا در دل خود دارد که آن را به نگینی تبدیل کرده  است و تمام کارها و خدمات با تضمین صد در صدی در کمال آرامش انجام خواهد شد.

منوی غذایی تالار پذیرایی ارکیده

منوی غذایی تالار پذیرایی برای برگزاری تشریفات ترحیم در بهشت زهرا

در تالار پذیرایی ارکیده شما می توانید به برگزاری مراسم ترحیم و الرحمان بپردازید و کارکنان تالار ارکیده متن صوتی این آیات را برای شما خواهند گذاشت. حتی در صورت تمایل برای شما روضه خوان ترتیب می دهیم و به روضه خوان خودتان هم اجازه ی برگزاری مراسم را می دهیم.

شما در تالار پذیرایی ارکیده مجلل ترین تشریفات ترحیم را خواهید داشت و با کیفیت عالی منو سر آشپزان تالار ارکیده مراسم شما در خاطر همگان خواهد ماند.

مطمئن باشید تالار پذیرایی ارکیده قدرت سرپرستی و مدیریت هماهنگ مراسم های شما را داراست و در این راه از هیچ خدمتی چشم پوشی نمی کند.

تالار پذیرایی ارکیده با داشتن کمترین فاصله به بهشت زهرا تهران و بهترین پرسنل برگزاری تشریفات ترحیم در بهشت زهرا را با بهترین کیفیت انجام می دهد.

اگر از این مطلب خوشتان آمد آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram
بلاگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .