حلقه ازدواج

حلقه ازدواج

حلقه ازدواج پیشینه تاریخی در آداب و رسوم و فرهنگ جوامع بین المللی دارد. این پیشینه در کشور عزیزمان ایران، نمود بیشتری دارد. حلقه ازوداج نشانه متعهد بودن، وفاداری، همیاری و متاهل بودن دختر و پسر نسبت به همدیگر است.پس حتماً متوجه مفهوم و معنای مهم حلقه ازدواج شده اید.

خیلی مهم است تا به یاد داشته باشید که خرید حلقه ازدواج ، یک خرید بسیار ویژه و خاص برای زوجین عزیز می باشد. لازم به ذکر است معمولاً خرید حلقه ازدواج بعد از مراسم عقد صورت میگیرد و خرید آن با مشورت دختر و پسر و خانواده هایشان صورت می گیرد.

حتماً حتماً سعی کنید وسواس بیش از حد در مورد خرید حلقه را کنار بذارید و مطابق با منطق و اصول خرید خود را انجام دهید.

در این نوشتار قصد داریم شما را با برخی نکات مهم و کاربردی ای نیز در زمینه خرید حلقه عروسی آشنا نماییم تا شاید کمکی باشد به شما زوجین عزیز در این مورد.

بیشتر بخوانید: تشریفات عروسی مناسب و ارزان قیمت در تالار پذیرایی ارکیده

تنظیم بودجه متناسب با حلقه ازدواج

چه میزان بودجه برای خرید حلقه ازدواج در نظر گرفته اید؟ آیا بودجه شما کافیست؟

بودجه مناسب، اولین آیتم در زمان خرید حلقه عروسی است. با توجه به گرانی های پیش آمده همیشه اولویت را بر بالا بودن کیفیت و قیمت مناسب در نظر بگیرید. قیمت حلقه های عروسی بستی به آلیاژ به کار رفته و وزن آن متفاوت است. از آن جا که زوج های جوان دوست دارند نماد عشق را با ارزش ترین چیز انتخاب نمایند، بنابراین حلقه ازدواج خود را از جنس طلا برمی گزینند. پس بهتر است بودجه مناسب بدین منظور آماده گردانید.

تحقیق در مورد انتخاب نوع حلقه عروسی

آیا قبل از مراجعه جواهر فروشی ها در مورد نوع حلقه تحقیقات لازم را انجام داده اید؟

انتخاب نوع حلقه موردنظر قبل از مراجعه به جواهر فروشی ها، می تواند بسیار تأثیرگذار باشد و در زمان و هزینه شما صرفه جویی کند. با گسترده شدن شبکه های مجازی و اجتماعی، می توانید نوع و شکل حلقه را از قبل مشاهده نموده تا آنچه که مورد پسند شما است را انتخاب نمایید. بادتان باشد در هر مرحله ای با همسر و آشنایان خود مشورت نمایید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

معمولاً حلقه ها به صورت ساده و نگین دار می باشند که همانطور که مطلع هستید این مورد بیشتر بستگی به سلیقه و فرهنگ منطقه دارد. ولی آنچه که بین زوجین محبوبیت بیشتری دارد، انتخاب حلقه ازدواج به صورت ساده است. جوانان این مورد را بیشتر می پسندند. همچنین وزن یک حلقه حدوداً 6 گرم است.

مراجعه به جواهر فروشی های گوناگون

با همسر خود بگیرید که یک روز در هفته یا چند روز به جواهر فروشی های مختلف مراجعه کنید تا بتوانید جایی که از نظر قیمت برای شما به صرفه است را انتخاب نمایید. سعی کنید با باستان و آشنایان خود مشورت نمایید تا اگر آشنایی دارند که جواهر فروشی دارد به شما معرفی کنند. اینطوری کارتان خیلی آسان تر و خیالتان هم راحت تر است.

 

اگر از این مطلب خوشتان آمد آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram
بلاگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .