لباس ساقدوش عروس

انواع لباس ساقدوش عروس زیبا و جذاب ۲۰۱۹

همه ما دوست داریم در مراسم عروسی دوستان، آشنایان و بستگان خود ظاهری زیبا و جذاب داشته باشیم و بهترین البسه خود را در آن روز بپوشیم. این مورد به خصوص برای کسانیکه که دوش به دوش عروس خانم ها و آقا دامادها در مراسم حاضر می شوند و از آن ها به عنوان ( ساقدوش ) یاد می شود، اهمیت بیشتری دارد. معمولاً ساقدوش ها از بین بستگان درجه اول یا از بین دوستان صمیمی عروس و دامادها انتخاب می شود.

داشتن یک ظاهر جذاب و مناسب بسیار سخت و دشوار است و معمولاً نیاز داریم که به ما در این زمینه الهام شود. از پیدا کردن تناسب مناسب لباس با بدن و انتخاب طرح تا انتخاب رنگ لباس و پولک های به کار رفته در آن می تواند راحت یا چنان سخت باشد که نتوان مدت زمان معینی را به آن اختصاص داد.

برای اینکه دچار سردرگمی نشوید و قادر باشید انتخاب راحتی داشته باشد، ما مجموعه ای از البسه زیبا و جدید ( 2019 ) با طرح و رنگ های مختلف را برای شما آماده کرده ایم و امیدواریم که بتوانیم شما را در این زمینه کمک کنیم. این البسه ها برای افرادی که می خواهند به عنوان ساقدوش عروس باشند، مناسب است.

مطلب پیشنهادی: برگزاری مجالس عروسی در تالار پذیرایی

همچنین درباره دیدگاه روانشناختی هر رنگ نیز صحبت کرده ایم. پس با ما همراه باشد.

لباس ساقدوش عروس ( رنگ فیروزه ای)

یکی از لباس های زیبایی که ساقدوشان عروس خانم می توانند از آن استفاده کنند، لباس های با رنگ آبی روشن یا فیروزه ای می باشد. یک رنگ روشن سرد نیز با استقلال، حس معنوی و ارائه اندیشه ها و رفتارهای صلح آمیز درهم آمیخته شده است. در زیر نمونه ای از این نوع لباس را مشاهده می فرمایید.

لباس ساقدوش عروس فیروزه ای

لباس ساقدوش عروس فیروزه ای

لباس ساقدوش عروس ( رنگ مشکی )

مشکی یکی از رنگ های مرسوم در مراسم عروسی است که ساقدوشان عزیز می توانند از آن استفاده نمایند. مشکی یک رنگ قدرتمند به معنای ظرافت، لطافت، کلاس بالا، وسواس و ثروت است. مشکی با هر رنگی طرح و تم رنگی خودش را وفق می دهد و از این رو یک گزینه بسیار مناسب است.

لباس ساقدوش عروس مشکی

لباس ساقدوش عروس مشکی

لباس ساقدوش عروس ( رنگ آبی )

آبی یک رنگ آرامش بخش و خنک می باشد که از دیدگاه رواشناختی با صلح و آرامش در هم آمیخته شده است. همچنین به کاهش استرس شما در روز عروسی کمک شایانی می کند.

لباس ساقدوش عروس آبی

لباس ساقدوش عروس آبی

لباس ساقدوش عروس ( رنگ صورتی مات )

صورتی مات، رنگ مخصوص خانم ها است. این رنگ شیرین، مدرن، زیبا و عاشقانه است. همچنین رمانتیک است. این رنگ به عنوان یکی از رنگ های محبوب خانم های عزیز در مراسم عروسی است.

لباس ساقدوش عروس صورتی مات

لباس ساقدوش عروس صورتی مات

لباس ساقدوش عروس ( رنگ قهوه ای )

قهوه ای یک رنگ جدی و گرم بوده و از دیدگاه روانشناسی به معنای صادق بودن، قابل اعتماد بودن، ثبات، پایداری و حمایت است.

لباس ساقدوش عروس قهوه ای

لباس ساقدوش عروس قهوه ای

لباس ساقدوش عروس ( رنگ قرمز پررنگ)

این رنگ متمایل به رنگ ارغوانی است. این رنگ نیز بسیار لوکس، پیچیده و و انرژی بخش است. داشتن انرژی زیاد یکی از خصوصیات مراسم عروسی است.

لباس ساقدوس عروس قرمز پررنگ

لباس ساقدوس عروس قرمز پررنگ

لباس ساقدوش عروس ( رنگ قهوه ای زغالی)

رنگ قهوه ای یک رنگ پیچید و ظریف است و بیانگر رمز و راز و قدرت رنگ مشکلی است. همچنین با توجه به اینکه در طراحی دکوراسیون داخلی به طور گسترده استفاده می شود،بنابراین با طراحی مینیمالیستی همراه است.

لباس ساقدوش عروس ( رنگ مرجانی )

مرجانی یک رنگ دوستانه و صمیمی، رنگ گرم و به منظور اقزایش انرژی و تشویق به منظور انجام امور فعالیت های اجتماعی است. همچین این رنگ جزو رنگ های پانتون 2019 می باشد.

لباس ساقدوش عروس ( رنگ نارنجی تیره)

نارنجی تیره یک رنگ گرم بوده که نشان دهنده آتش، خورشید و هیجان است. همچنین این رنگ با فصل پاییز آمیخته شده است و انرژی رنگ قرمز را با شادی رنگ زرد ترکیب می کند که این امر سبب افزایش قدرت احساس و روحیه ما می شود.

اگر از این مطلب خوشتان آمد آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram
بلاگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .