تالار پذیرایی تهران

۵ نکته مهم به منظور تطبیق بودجه شما و انتخاب تالار پذیرایی مناسب

برنامه ریزی کردن صحیح و درست در هر کاری منجر به یک نتیجه درست و موفقیت آمیز خواهد شد. برنامه ریزی صحیح در انتخاب تالار پذیرایی مناسب، نقشی اساسی در هرچه باشکوه تر برگزار شدن مجالس و مراسم هایتان دارد. مهم نیست که مراسم و مجالس شما چیست. مهم ترین عاملی که می بایست در نظر بگیرید انتخاب بهترین تالار پذیرایی ، متناسب با بودجه و هزینه شماست. آیتم های مختلفی ممکن است بر هزینه های شما بیفزاید. در ادامه مقاله به 5 نکته و راه حل مناسب و کاربردی به منظور کنترل هزینه های شما به منظور انتخاب محل مناسب برای برگزاری مجالس هایتان اشاره می نماییم:

1)انتخاب تاریخ و زمان مناسب برای برگزاری مراسم

بیشتر افراد تمایل دارند در روز های آخر هفته مانند پنج شنبه و جمعه و همچنین روزهای تعطیل سال مراسم و مجالس خود را برگزار نمایند. بسیار از تالارهای پذیرایی در این روزها قیمت یا نرخ بالاتری نسبت به باقی روزهای هفته و سال دارند. اگر این امکان برای شما وجود داشته باشد که مراسمتان را به غیر از این روزها برگزار نمایید، اولین قدم را برای کنتزل هزینه خود انجام داده اید.

2)انتخاب تالار

تالارهای برگزاری مجالس با توجه به امکانات و خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهند، نرخ های متفاوتی دارند. بستگی دارد که شما مراسم خود را تا چه حد و چگونه بخواهید برگزار نمایید. ممکن است برخی از این امکانات و خدمات به منظور برگزاری مراسم هایتان نیاز نباشد که این امر می تواند موجب کاهش هزینه شما شود. بهتر است بررسی های لازم درباره امکانات امکانات و خدمات تالار ها را بررسی نمایید و سپس مطابق با نایز خود انتخاب صحیح و درست را انجام دهید.

3)بهره مندی از تخفیفات

بسیاری از تالارهای پذیرایی در ورزهای خاصی از سال تخفیفاق مختلفی در نظر می گیرند که می توانید از این تخفیفا استفاده نمایید.

4)در انتخاب منوی غذایی تعادل را رعایت کنید

سفارش طیف گسترده ای از غذاها می تواند علاوه بر بالا بردن هزینه مراسم شما، باعث اسراف نیز شود. انتخاب یک منوی غذایی متعادل، می تواند برای شما عزیزان کارساز باشد.

5)تعداد مهمان ها

تعداد مهمان ها هم عاملی مهم و تأثیرگذار در هزینه و بودجه شما دارد. دعوت کردن مهمانات زیاد برابر است با انتخاب تالار بزرگتر و افزایش تنوع و تعداد منوی غذایی. بهتر است در این مورد بررسی های لازم را انجام داده و لیست مهمانات خود را متناسب با بودجه خود در نظر بگیرید.

مواردی که در فوق اشاره شد می تواند بودجه و هزینه شما عزیزان تا حد ممکن کاهش دهد. ولی همه چیز به نوع و نحوه برگزاری و بودجه شما بستگی دارد.

اگر از این مطلب خوشتان آمد آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram
بلاگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .